Ajankohtaista

IINA:n uusi tanssillisen voimistelun valmennusryhmä ROSELLAT (2009-2010 syntyneet) pitää IINAHDUKSEN torstaina 16.8.2018 klo:17.30, Juhani Ahon koulun yläsalissa. Kaikki halukkaat ovat tervetulleita pyrkimään mukaan joukkueeseen! 

UUSI KAUSI STARTTAA 27.8.2018 ja netti-ilmoittautuminen alkavalle uudelle kaudelle aukeaa maanantaina 6.8.2018 www.jasentieto.fi  

Viikolla 35 on mahdollisuus käydä kokeilemassa eri tunteja.

Päivystys IINALASSA, Satamakatu 3, Iisalmi

  • maananatai 3.9.2018 kello 17.30 - 19.30
  • keskiviikko 5.9.2018 kello 17.30 - 19.30
  • tiistai 11.9.2018     kello 17.30 - 19.30

Päivystys aikana voit ilmoittautua tunneille ja liittyä jäseneksi, saada jäsenkortin tai tarran vanhaan korttiisi. Päivystysaikana voit myös maksaa mm. liikuntaseteleillä

Aikuisten, lasten ja nuorten uudet tuntikalenterit on julkaistu. 

Kalentereihin pääset näistä linkeistä:

Aikuisten tuntitarjonta kaudelle 2018-2019 

Lasten ja nuorten tuntitarjonta kaudelle 2018-2019



Kaudella 2018 - 2019 maksuvälineinä meillä käy käteinen, Eazybreak -mobiiliseteli, Smartumin liikunta- tai kulttuurisetelit, Smartum Saldo sekä Smartum Saldo -verkkomaksu, ePassi -verkkomaksu, PeeÄssän liikuntasetelit, Tyky-kuntosetelit, Ticket Mind&Body, Ticket Duo sekä Virikeseteli. 
 



Suoritusjärjestys

  Kisa alkaa klo 12:30.

12:30 Laventeli, OVOS
12:35 Taiga, KNV
12:40 Angelinat Y, KRV
12:45 Iiris, TNV
12:50 Kirsikka, OVOS
12:55 Aurora, JNV
13:00 ALIEN, KRV
13:05 Fuksia, OVOS
13:10 Angelinat X, KRV
13:15 Impulssi, Vihti-Gym
13:20 Mimet, KNV
13:25 Adalmina JNV
13:30 Zirkonit, IINA
13:35 Kokooma, Elise
13:40 Feeria, JoenVoli
13:45 Aora, KRV
13:50 Rubiinit, IINA
13:55 Ihanaiset K, JÄV
14:00 Felice, ILO
14:05 Kurjettaret, IINA
14:10 Alegria, Vihti-Gym
14:15 Ladyvaliot, NJJ
14:20 Mindyt, ILO
14:25 väliohjelma (CheerMinit)
14:30 Damoure, KNV

15:00 Aurelia X, KRV
15:05 Angels, Tivoli
15:10 Korennot, Vihti-Gym
15:15 Seepia, OVOS
15:20 Selia, JoenVoli
15:25 Flow, Syke
15:30 Aurelia Y, KRV
15:35 Kolibrit, IINA
15:40 Flamingot, IINA
15:45 Adessia, LNV
15:50 Adessa, JNV
15:55 väliohjelma (CheerJuniorit)
16:00 Safiirit, IINA
16:05 väliohjelma (CheerDiamonds)
16:10 Zaiga, Tivoli