Ajankohtaista

23.5. Iinahdus valmennusryhmiin Kirkonsalmen koululla.

Katso Ajankohtaiset tiedotteet!



Kaudella 2017 - 2018 maksuvälineinä meillä käy käteinen, Eazybreak -mobiiliseteli, Smartumin liikunta- tai kulttuurisetelit, Smartum Saldo sekä Smartum Saldo -verkkomaksu, ePassi -verkkomaksu, PeeÄssän liikuntasetelit, Tyky-kuntosetelit, Ticket Mind&Body, Ticket Duo sekä Virikeseteli. 
 



Harjoitusaikataulu

 Harjoitusjärjestys on sama kuin itse näytöksen ohjelmajärjestys.

10:00-10:15 GYMNAESTRADA KOKONAISUUS

10:15-10:20 CheerMinis

10:20-10:30 CheerDiamonds

10:30-10:35 Tanvo 10-12v.

10:35-10:40 Tanvo 7-9v.

10:40-10:45 Tanssifantaisa 3-4v.

10:45-10:50 Tanssifantasia 5-6v.

10:50-11:00 Zirkonit

11:00-11:05 Luovasti Liikkuen 10-12v

11:05-11:10 FunDance 7-9v.

11:10-11:20 Rubiinit

11:20-11:25 Luovasti Liikkuen 7-9v.

11:25-11:35 Flamingot

Telineiden roudaus n. 5min  

11:40-11:45 Telineakro 7-9v.

11:45-11:50 Telineralli + Freegym

11:50-11:55 Telineakro 10-12v. + Freestyleakro

Telineiden roudaus n. 5min

12:00 – 12:10 Safiirit

12:10-12:20 Flamingot

12:20-12:25 DanceCombo

12:25-12:30 FunDance 10-12

12:30-12:35 CheerBabies

12:35-12:40 Tanvo yli 13v.

12:40- 12:45 Cheer Juniors

12:45- 12:50 Itämainen tanssi

12:50-13:00 Rubiinit

13:00-13:10 Kolibrit

Yhteisen lopetuksen harkka klo: 14:15